złap równowagę

Tempo życia, hałas, stres, brak czasu wytrąca nas z równowagi. Czujemy się sfrustrowani lub zagubieni. Mamy ochotę „wziąć byka za rogi” i okiełznać przytłaczający nas ciężar codzienności ale coraz częściej z rezygnacją stwierdzamy, że brakuje nam pomysłu jak to zrobić.

Stres atakuje nas z różnych stron. Kiedy jest go w naszym życiu zbyt wiele tracimy równowagę. Jak ją odzyskać? Gdzie jej szukać? Co nam może pomóc w chwilach panicznego lęku? O czym warto pamiętać kiedy doświadczamy chronicznego stresu?

Podczas warsztatu „Złap równowagę” uczestnicy poszukują swoich własnych, indywidualnych sposobów na radzenie sobie ze stresem. Angażując wszystkie swoje zmysły odnajdują dla siebie właściwe postępowanie w obliczu trudnych sytuacji. Wracając do domu zabierają z sobą całą garść doświadczeń i pomysłów na to jak mogą w razie potrzeby przystanąć i złapać równowagę.

Warsztat prowadzony jest w duchu NVC, z wykorzystaniem narzędzi coachingowych, mindfulness i treningu uważności.

Preferowana liczba uczestników to od 6 do 10 osób.

Warsztat trwa 3 godziny.

Najbliższa edycja warsztatów: 13 grudnia 2018r.*

 

„Nie sądziłam, że można coś zrobić z tym stresem, a tu proszę! Udział w warsztatach pokazał mi jak wiele mogę zrobić, aby go okiełznać! Dał mi konkretne wskazówki i skuteczne rozwiązania.”

Kamila

 

*Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów w odmiennym terminie dla zorganizowanej grupy osób (warsztat firmowy, szkolenie integracyjne, spotkanie koleżeńskie).

Comments

comments