zaproszenie – grupa rozwojowa

Podobno jedyną stałą w życiu jest zmiana. Zmienia się nie tylko świat dookoła, ale my sami również ulegamy ciągłym przemianom. Nabywamy nowe umiejętności, poszerzamy horyzonty, dojrzewamy do pewnych postaw. Czasami są to zmiany naturalne, następujące nijako samoistnie w zgodzie z rytmem życia. A czasami pojawia się wewnętrzne pragnienie zmiany, nowości, świadomego rozwoju. Chęć odnalezienia tego „czegoś”, co zwiększy zadowolenie, radość z życia, pozwoli odzyskać i utrzymać spokój i harmonię. I wiecie co? Wcale nie trzeba daleko szukać. Każdy z nas nosi w środku, wszystko to, czego potrzebuje do szczęścia. Wystarczy wyruszyć na, otwierające oczy i serca, poszukiwania w głąb siebie.

Od zawsze wiadomo, że każda wędrówka zyskuje na swojej atrakcyjności, jeśli uda się ją odbyć w dobrym towarzystwie. Zapraszam zatem tych wszystkich, którzy łakną wypłynąć na szerokie wody, aby zmienić bieg swojej codzienności na spotkania grupy rozwojowej.

Podczas cotygodniowych spotkań, w kameralnym, stałym gronie będziemy rozpracowywać wszystko to, co okaże się niezbędne do lepszego, pełniejszego czerpania z życia satysfakcji. Między innymi dowiemy się oraz doświadczymy:

– jak radzić sobie ze złością, frustracją – czyli od destrukcyjnej siły ku konstruktywnej energii

– jak być dla siebie dobrym i wzbogacać życie innych – poznamy uzdrawiającą moc empatii

– jak wyrażać siebie w pełni i nawiązywać szczery kontakt z innymi – czyli od komunikacji do porozumienia

– jak szanować czyjeś granice i zadbać o swoje własne – bo kompromis to za mało

 

Ruszamy w połowie października!

Będziemy spotykać się co czwartek przez 7 tygodni, w godzinach od 18:00 do 21:00 w ogrodzie zimowym restauracji Pocztówka z Wakacji na leszczyńskim rynku.

Koszt jednego spotkania to 60 zł.

Maksymalna liczebność grupy to 10 osób.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, proszę zadzwoń – 509 080 424

Na zgłoszenia czekam do 30 września!

 

Serdecznie zapraszam!

Agnieszka Adamczak

Comments

comments