podziękowania

Tradycyjnie pod koniec listopada otrzymaliśmy informację na temat przekazanych przez Urząd Skarbowy wpłatach z 1% podatku za rok 2017.

Wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać w tym roku 1% swego podatku dla Amelki, serdecznie dziękujemy. Z uwagi na RODO nie dysponujemy imienną listą darczyńców wobec tego nie możliwe jest, aby podziękować każdemu z Was z osobna, jak to staraliśmy się robić do tej pory (choć i to nie zawsze się udawało).

W bieżącym roku z Waszych wpłat udało nam się sfinansować udział Amelki w dwóch turnusach rehabilitacyjnych z Treningu Umiejętności Społecznych w Płocku i Jadwisinie oraz w Ogólnopolskim Zjeździe Stowarzyszenia Zespołu Williamsa w Ustroniu. Zgromadzone środki przeznaczaliśmy także na leczenie: kardiologiczne (Poznań), endokrynologiczne (Poznań / Gdańsk), okulistyczne (Poznań / Legionowo), alergologiczne (Leszno), ortopedyczne (Leszno) i stomatologiczne (Warszawa) oraz na zakup leków. Mogliśmy również opłacać zajęcia rehabilitacyjne, na które Amelia uczęszcza w tym roku, czyli hipoterapię, muzykoterapię oraz zajęcia na basenie.

Amelka jest dzielną i szalenie pogodną dziewczynką. Mimo tego czasem bywa trudno. Zwłaszcza w tych momentach gdy przychodzi nam mierzyć się z kłopotami zdrowotnymi czy przykrymi sytuacjami wynikającymi z braku zrozumienia lub tolerancji. Dzięki Waszemu wsparciu jest nam łatwiej. Możemy skupić się na codzienności, rehabilitacji i ochronie zdrowia, bez zamartwiania się o to, czy damy radę wszystko sami sfinansować. Jeszcze raz dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

Comments

comments