Wstęp Do Porozumienia

Porozumienie bez Przemocy (NVC – Nonviolent Communication), zwane także komunikacją empatyczną lub językiem serca, jest niezwykłym narzędziem pozwalającym na budowanie satysfakcjonujących relacji opartych na autentyczności, szczerości i empatii. Warsztaty „Wstęp Do Porozumienia” to cykl 4 spotkań, w trakcie których przyjrzymy się założeniom NVC oraz poznamy i przećwiczymy model 4 kroków pozwalający zrozumieć i wyrazić siebie. Przyjrzymy się emocjom oraz ich roli w komunikacji. Odróżnimy opinie od faktów, potrzeby od strategii i żądania od próśb. Pochylimy się nad językowymi przyzwyczajeniami i sprawdzimy w jaki sposób służą, lub nie, naszemu porozumiewaniu się.

Warsztaty są prowadzone w oparciu o moją interpretację idei NVC.

Cykl kończy się otrzymaniem „Certyfikatu uczestnictwa” oraz umożliwia kontynuację szkolenia u innych (także certyfikowanych) trenerów NVC.

 

Dla kogo?

Zapraszamy każdego, kto chce lepiej zrozumieć siebie i drugiego człowieka. Każdego, komu zależy na poprawie swoich relacji z ludźmi (z dziećmi, partnerem, współpracownikami, szefem lub sąsiadem). Każdego, kto potrzebuje więcej jasności, skuteczności i satysfakcji w swoim sposobie komunikowania się.

 

Terminy:

13 marca 2019

20 marca 2019

27 marca 2019

3 kwietnia 2019

w godzinach 16:30 do 19:30

 

Koszt:

Możliwe są dwie opcje dokonania opłaty za udział w warsztatach:

  •  dla osób, które chcą udać się niezobowiązująco na pierwsze z cyklu spotkanie w celu „sprawdzenia” czy tematyka, osoba prowadząca i styl prowadzenia warsztatów jest dla niego
    •  pierwsze spotkanie 50 zł – płatne do 28.02.2019r.
    •  pozostała część warsztatów 200 zł – płatna do 15.03.2019r.
  •  dla osób, które od razu decydują się na udział w cyklu 4 spotkań:
    •  opłata za całość 200 zł – płatna do 28.02.2019r.

 

Zapisy:

Zapisu dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego u dołu strony oraz nadesłanie go na adres: biuro@maszwsobiemoc.pl.

Równolegle konieczne jest dokonanie wpłaty odpowiedniej kwoty za szkolenie zgodnie z wybraną opcją (ceny powyżej) na konto:

Instytut Rozwoju MS Sp. z o.o.
Santander Bank Polska o/Leszno
26 1090 1245 0000 0001 3335 7136

w tytule wpisując nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika.

 

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń/wpłat.

Liczba miejsc ograniczona max. 10 osób.

Formularz_zgłoszeniowy-Wstep_Do_Porozumienia

Comments

comments