„Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii”

44,00  z VAT

Książka „Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii” to zaproszenie do specyficznego świata. Świata, który pomimo rzadkiej choroby genetycznej dziecka (zespołu Williamsa – Beurena) i wynikających z niej trudności, pełen jest optymizmu, empatii i nadziei.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: ksiazka-dziecko-z-wyzwaniem-czyli-o-elfie-od-empatii Kategoria:

Opis

Książka jest zapisem codzienności – wrażeń, zmagań i refleksji towarzyszących posiadaniu dziecka z rzadką chorobą genetyczną (zespołem Williamsa-Beurena).

Nie jest to studium przypadku, poradnik czy pozycja naukowa. Bliżej jej do zbioru opowieści i przemyśleń, historyjek i anegdot, wspomnień i rozważań.

Prezentuje krzepiącą perspektywę na bycie rodzicem dziecka niepełnosprawnego (i bycie rodzicem w ogóle). Ukazuje, jak ograniczenia i trudności wynikające z choroby paradoksalnie powodują pełniejsze życie. Życie samego dziecka jak i ludzi będących blisko niego.

Książka „Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii” może stanowić inspirację do zmiany optyki na to, co przynosi nam życie. Bawi i wzrusza. Zachęca do łapania dystansu i praktykowania wdzięczności za to, co jest.

Misją tej książki jest także szerzenie idei empatycznej komunikacji. Zachęcenie ludzi do budowania wzajemnych relacji w oparciu o wzajemny szacunek i współczucie.

Informacje dodatkowe

Waga 0,37 kg
Wymiary 17,4 × 24,6 × 1,6 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „„Dziecko z wyzwaniem, czyli o elfie od empatii””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *